Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. (Kurt Cobain)

Shake ya body...

20. září 2008 v 0:27 | Keiko-chan |  Novinky
Někteří lidi už mě vážně štvou, pokud nemáte rádi/y shoujo-ai, tak sem laskavě nelezte a nechte si ty svoje jedovatý komentáře! Tenhle blog jsem založila, protože všude bylo tolik shonen ai a shoujo ai skoro nikde... Podívejte se, já mám shoujo ai RÁDA, ráda ho čtu, koukám se na to, tak jsem si řekla "co takhle o tom založit blog?" Takže jestli se někomu tématika blogu nelíbí, ať mi víte co a jde si laskavě někam jinam!
Jo a reaguju na:
Layla
Dotaz:Proč to tolik podporuješ?Chápu,příběhy můžou být hezký,neříkám,ale neustále se dívat jak to nějaký holky dělaj,nebo se líbaj...to už dává dojem,že jsi taky lesba.
Tak za prvé-neříkám, že to dělám neustále! Shoujo ai je pro mě něco jako třešnička na dortu! (a už vůbec se pořád nekoukám jak "to" dělaj-jen pro tvou informaci.) A btw, z tvého komentáře se mi zdá, jako kdyby se ti něco nelíbilo, nebo bys to snad brala jako nemoc? No, já tě neznám, nemohu soudit...a jestli jsem lesba? To bylo myšleno jako "urážka" nebo konstatování, hm? Protože jak já říkám, lidi se nesoudí podle toho, co dělají v posteli!
Tak, uf, to by bylo...(to mě rozčílilo ještě víc, než když jsem mohla v Naruto-areně vyhrát se Sasukeho chidori, ale než jsem to odklikla, utek mi ten zatracenej limit a prohrála jsem! XO)
Bye, bye, ladies n´ gentlemans!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama