Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. (Kurt Cobain)

Watashitachi no hoshi 5

20. září 2008 v 1:05 | Keiko-chan |  Shonen ai povídky
Ráno jsem se probudil se Sayovou vůní všude kolem sebe...v jeho posteli (XD). S překvapením jsem ale zjistil, že tam Say není. Pak mě ale praštila do nosu další vůně-palačinkyyyy!!!!
Zanedlouho se ve dveřích objevil polonahý Say s talířem plným voňavých palačinek v ruce...ach jak úžasně vypadal, když tam tak stál!
,,Doufám, že je máš rád..."Řekl po chvilce mého němého zírání.
,,J-jasně!"Vzpamatoval jsem se a vzal si talíř s palačinkami. Say si sedl vedle mě a jen trochu uždiboval z okraje každé palačinky. ´Naprosto úžasné ráno.´Pomyslel jsem si, ale vtom se muselo všechno zkazit.¨
,,Chtěl jsem s tebou o něčem mluvit..."
,,Hmm..."Zabručel jsem s plnou pusou.
,,Ti kluci včera-tohle dělají pořád?"
Jak to řekl, palačinka mi zaskočila v krku, div že jsem se neudusil. Žaludek mi udělal několik kotrmelců. Takové to bylo krásné ráno a jedna věta ho pokazila. Pořád ještě jsem si pamatoval všechny ty rány, ta ošklivá slova a ponižování, co jsem zažil od Yamamotovy party.
A vtom moje oči zavadily o hodinky.
,,Přijdu pozdě na hodinu!!!"Vyhrkl jsem ze sebe, div že jsem palačinkami, které jsem pořád ještě měl v puse, nepoprskal všechno kolem.
Rychle jsem se oblékl a vystřelil ven, Sayoran za mnou.
Utíkal jsem co nejrychleji jsem mohl a přitom jsem přemýšlel-jak to teď bude se Sayem a se mnou? Byla to jen jedna noc, nebo to myslí vážně? Co je vlastně zač? Vždyť já ho ani pořádně neznám! Hlavou se mi honily otázky tak dlouho, dokud mě něčí paže nechytila za rameno a já na všechno rázem zapomněl. Tu vůni bych poznal kdekoliv-Sayoran!
,,Nechvátej tolik, to není po jídle dobrý!"Řekl a jemně mi stiskl rameno. Spomalil jsem, ale pořád ne dost, Sayoran už nemohl, zastavil se a prudce oddechoval.
,,Běháš jako zajíc!"Vydal ze sebe sípavě, což mě nakonec zastavilo. Podíval jsem se na něj.
,,Fakt? Tělocvikář mě nesnáší, prý se flákám."Ve skutečnosti mě neměl rád, kvůli tomu, že mě Yamamoto a jeho banda za jeho zády postrkovali a pak všechno svedli na mě. Poslední kapkou asi bylo, když do mě plnou silou vrazili a já nejenže shodil tělocvikáře, ale i naši starožitnou síť, která nevydržela a protrhla se. Od té doby na mě telocvikář v jednom kuse křičel a Yamamoto měl o zábavu postaráno.
,,Mimochodem...máš rozepnutej poklopec."Dodal jsem a ikdyž se Say ihned sklonil, aby ten "nedostatek" opravil, stihl jsem zahlédnout jeho ruměnec.
Ve škole už mě čekala pěkně červená poznámka do žákovské knížky od učitelky (stejně naši podepíšou cokoliv jim strčím pod nos) a vysmátý Yoshiro.
,,Chlape, cos dělal že jsi přišel tak pozdě a ještě ke všemu celej rozcuchanej a zpocenej?"Pošeptal mi, když jsem si, celý zadýchaný, sedl do své lavice. Pak na mě významně pohlédl:,,Že by pařba u nějaký kočky?"A pak mě lehce dloubl loktem. Ach, kdyby jen věděl... Počkat, chci, aby to věděl?Je to můj nejlepší kamarád, ale jak by to asi bral? Nepřipadal bych mu o něco méně "chlapský" než dřív? Nezavrhl by mě? Představoval jsem si všechny různé možnosti, zatímco mi Yoshiro vzrušeně šeptal do ucha cosi o večírku jeho sestřenice, ale pak mě vyrušila učitelka:,,Kine! Tak ty příjdeš pozdě a ještě se vybavuješ? Koukej jít k tabuli!"
A tak jsem dostal další kuli z něčeho, co jsem naprosto nechápal, jelikož jsem se neučil. Ale to mi ani tolik nevadilo jako to, že si mě o přestávce pozval k sobě ředitel. Šel jsem sklíčeně chodbou, přemýšlel o tom, co by po mně ten starej páprda moh chtít a přitom jsem cítil strašnou potřebu zase vidět Saye. Mluvit s ním...dotknout se ho. Ale věděl jsem, že to není možné, protože se v dolním patře právě převléká na tělocvik a tak jsem se ploužil co nejpomaleji to šlo a každou chvilku se rozhlížel, jestli nepotkám Yamamota a jeho partu. Když jsem došel až ke dveřím ředitelny bez toho, abych viděl jediného člena bandy, usoudil jsem, že se asi někde baví mlácením prvňáků.
Zaklepal jsem a když se ozvalo "dále", pomalu jsem vkročil dovnitř.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 T!na-chan T!na-chan | Web | 2. července 2009 v 21:37 | Reagovat

super, yoshiro zase valí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama