Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. (Kurt Cobain)

Říjen 2009

Lilly garden

25. října 2009 v 16:22 | Keiko-chan |  Přeložené doujinshi
Velmi, velmi krátký něžný příběh beze slov- http://lilygarden.smackjeeves.com/comics/380421/front/


Co se vám na našem blogu nelíbí?

23. října 2009 v 23:39 | Keiko-chan |  Novinky


Ano ano, situace je vážná, což jste mohli poznat už z toho, že v nadpisu se neskví úsek z nějaké mojí oblíbené písničky, ale prostičká otázka a to otázka přímo na tělo. Co se vám na tomto blogu nelíbí? A proč to?
Víte, zbožňuji yuri (ahaha, jaké překvápko), rozhodla jsem se založit tenhle blog, protože moc stránek o yuri u nás zrovna nebylo. Chtěla jsem zpracovat kvalitní blog s recenzemi, povídkami i překlady. Ale poslední dobou mám pocit, že to skutečně nespěje tam, kam bych chtěla...
Proto! Snažila jsem se pro vás zpracovat obsáhlou anketu, ale pokud máte ještě nějaké připomínky, určitě napište komentář. Budu velice ráda.

P.S. Není to zajisté Vaše chyba holky, Reiko, lady Chikaru, jen jsem prostě perfekcionistka a chci mít co nejlepší blog jak jen to bude možné. Něco, z čeho bychom mohly opravdu mít radost za kus odvedené práce. Takže doufám, že to i nadále potáhnete se mnou a budete se snažit vybudovat co nejlepší blog (možná časem i stránky) o yuri, o krásných příbězích, které jsou vedle shounen ai často (a je to veliká škoda) v pozadí.

Vaše
Keiko-chan

YuriStab.jpg yuri stab image by Anime