Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi. (Kurt Cobain)

Řetězáček

27. prosince 2010 v 23:05 | Keiko-chan |  Něco o nás
Tohle je taková malá vyjímka, obvykle řetězáky nesnáším, ale měla jsem napsat něco o sobě a když píšu odpovědi, líp se mi myslí:-)

Važte si toho!

1)Co má znamenat tvá přezdívka?

Byla to postava z mojí povídky. Na povrchu velice chladná, tak, že byste věřili, že pláče ledové slzy a zmrazí pouhým pohledem vodu ve sklenici. Ačkoliv byla jedna z hlavních záporáků, na konci se zjistilo, že i ona má srdce a všechny zločiny konala z lásky...Velmi jsem si její charakter oblíbila. Jo a taky to japonsky znamená "šťastné dítě"
Taky k tomu přidávám druhé jméno "Julienn", což je moje fiktivní alterego, cynický gay, kterého jsem vymyslela už před lety (podle Romea a Julie). A příjmení Sumiregawa, což je moje oblíbená anime postava-spisovatelka z prvního anime, které jsem sledovala (ano, já se nedívala na Pokémony!), R.O.D. the Tv.

2)Vzpomeneš si, co tě přivedlo k blogování?
Nudila jsem se...

3)Jaké jsou tvé oblíbené knihy?
Inkoustové srdce od Cornelie Funkeové, knihy Jaqueline Wilsonové (nejradši mám Lola Rose, Holka z popelnice a Ilustrovaná máma), knihy Franka P. Jonese, knihy Pro potěchu duše od Bruna Ferrera, Šikovnej kluk a Stíny v zrcadle od Inger Edelfeldtové

4)Událost, která definitivně změnila tvůj pohled na svět?
To je přísně tajné. Ale vděčíte jí za existenci tohohle blogu. I mě.

5)Oblíbená barva. Popřípadě uveď co na ní vidíš.
Černá, od osmé třídy mě tak nějak fascinuje, uklidňuje a v žádném případě nedeprimuje. Před ní byla růžová, kterou mám taky ráda, ale jen určité odstíny. Nejlépe v kombinaci s černou.

6)Jaké je tvé astrologické znamení a jak moc se ztotožňuješ s jeho vlastnostmi? Můžeš i říct, které vlastnosti na tebe vůbec nesedí, i když by ti měly být dány do vínku.
Panna. No, rozhodně nejsem pořádkumilovná, jak bych měla zajisté být... Ale Panna je nudné znamení, podle mě nejnudnější v horoskopu (bez urážky, kolegyně panny). Radši bych byla Váhy. Ale mám ascendent Váhy, takže vlastně jsem jimi ovlivněná...ale to bych asi musela být společenská...hmmm...

7)Filmy, ke kterým se vracíš.
Donnie Darko, Zkrocená Hora, Bílý Oleandr, Vrána, Requiem pro sen (k tomu se vrátím hned jak se z něj vzpamatuju)

8)Co si myslíš o nadpřirozených silách, magii a věštění budoucnosti? Máš s tím nějaké zkušenosti?
O tohle jsem se vždy velmi zajímala, četla stohy knih, viděla mraky pořadů a dokumentů, zkoumala fotografie....tedy myslím to nadřpirozeno. Magie a věštění jsou mi sympatické, ale nezabývala jsem se jimi zatím do hloubky. Jen věštění pro srandu, nic vážného. Oh, vlastně právě čtu knihu od Darrena Browna "Magie a manipulace mysli", ale on nepíše o magii typu "čárymáry fuk", vlastně jsou tam dost zajímavé postupy, které se hodí i v běžném životě a není v nich žádná magie...ale každý si to přebere jak chce. A občas se taky směju věštkyním v televizi, nebo lidem, co říkají neurčité věci, aby si je věštbychtiví mohli vyložit jakkoliv a zobat jim z ruky.
Což mi připomíná historku. Zase jsem ponocovala a dávali v telce to věštění. Zavolala tam paní, podle hlasu už dost starší, že chce vědět, jestli jí je manžel nevěrný. Větkyně důležitě prohlásila, že ne, že se paní nemusí bát. A paní povídá:,,Víte, já jsem si vás jen zkoušela. Můj manžel je už po smrti." Měli jste vidět výraz na tváři televizní věštkyně!!XD

9)Existuje lahůdka, pro kterou klidně zabiješ?
Jahody se šlehačkou...jahody...jahody.....wuuuurrhhhhh

10)Tvůj názor na Lady Gaga.
Nelíbí se mi ani její hudba, ani ona jak vypadá, ani jak se prezentuje. Nelíbí se mi ženy, které ze sebe dělají děvky. Prostě to tak je... Ale nemůžu toho říct víc o člověku, kterého osobně neznám.

Tak to je asi všeXD

Už další nebude...slibujuXD
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 2. ledna 2011 v 18:13 | Reagovat

Aha to jsi ty s tím gayem v hlavě :D ale paní věštkyně měla pravdu... manžel jí není nevěrný když leží dva metry pod zemí :D

2 Venom Paparazzi Venom Paparazzi | E-mail | Web | 2. ledna 2011 v 20:40 | Reagovat

Tady je :) http://chemrevenge.blog.cz/1012/no-bozicku-yaoi

3 Keiko Keiko | Web | 3. ledna 2011 v 12:25 | Reagovat

Ó děkuji mockrát, Venom!X)

4 Loki Loki | 28. ledna 2011 v 21:37 | Reagovat

Ahoj,moc se mi líbí tvůj blok,všechny ty věci co tady máš....taky se ráda dívám na anime a manga,tak ta je bezva sama o sobě....no v těchto věcech jsem ještě takový začátečník,takže se teprve rozkoukávám.Nemáš icq,e-mail nebo tak nějak???

5 Keiko Keiko | Web | 30. ledna 2011 v 15:18 | Reagovat

[4]: Děkujeme, že jsme rády, že se ti náš blog líbí. Ano, mám icq a můj e-mail je napsaný v menu;-)

6 Kitsune Kitsune | 8. července 2014 v 22:08 | Reagovat

asi už tu nikdo nepřidává, ale přesto jsem se chtěla zeptat :D který film vrána se ti líbí nejvíc? 1,2,3 nebo 4??? :))) mě osobně 1 :D moc nemám ráda, když dělají další díly filmů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama